نشانی جدید اندیشکده :خیابان مطهری، خیابان کوه نور، بن‌بست ششم، پلاک 14، طبقه چهارم، واحد 11  تلفن های تماس: 86030335   88506604   88543298

شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶

آخرين به روز سازي: شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۶

 

عبارت مورد نظر:

جستجو در:


صنايع فرهنگي: صنايع آينده‌

کارگروه نظام نوآوري صنايع فرهنگي شوراي عالي انقلاب فرهنگي

---------------------------

باشگاه آينده‌پژوهان جوان

---------------------------

پارس درگاه

---------------------------

شبكه تحليلگران تكنولوژي

---------------------------

باشگاه انديشه

---------------------------

طرح ايده‌پردازي كاربردي در فناوري نانو

---------------------------

پايگاه بين‌المللي اطلاع‌رساني كنفرانس‌هاي مديريت و فناوري اطلاعات

---------------------------

انديشگاه نانو و صنعت

---------------------------

بتسا

---------------------------

سايت جامع خلاقيت

---------------------------

سايت تدوين نقشه جامع علمي کشور در حوزه سلامت

---------------------------

بنياد توسعه فردا

---------------------------

پژوهشکده صنعت معدن و تکنولوژي

---------------------------

Shaping Tomorrow

---------------------------

نبت

---------------------------

انديشکده تدبيرآب

---------------------------

مرکز رشد واحدهاي فناور دانشگاه قم


آصف هيچ‌گونه مسووليتي در مورد محتويات سايت‌هاي بالا ندارد.

 


مقاله‌ها


دوره آموزشي تعالي مديريت ـ بخش 1
 

هدف از تولید این سند آشنایی علاقه‌مندان به حوزه‌ی مدیریت و رهبری با «دوره‌ی تعالی مدیریت» و «مدرسه‌ی تعالی آصف» است. دوره‌ی تعالی مدیریت که به منظور پرورش رهبران تراز جهانی طراحی شده، یکی از هشت دوره‌ی آموزشی فعلی مدرسه‌ی تعالی آصف است.مدرسه تعالی آصف کار غیررسمی خود را از سال 1388 با برگزاری آزمایشی دوره‌های تعالی فردی و تعالی خانوادگی، همزمان در تهران و مشهد مقدس، آغاز کرد و پس از اثبات اثربخشی این دوره‌ها، فعالیت‌ رسمی خود را ذیل «مرکز تعالی آصف» از سال 1390 آغاز کرد. دوره‌ی تعالی مدیریت، که از سال‌ها پیش توسط معاونت آموزشی اندیشکده آصف برگزای شده، اما در مدرسه تعالی با طراحی تازه، و شکل و شمایلی نو اجرا می‌شود. گفتنی است که مرکز تعالی آصف یکی از زیرمجموعه‌های اندیشکده آصف، قدیمی‌ترین اتاق فکر و مرکز آینده‌پژوهی در کشور است، که فعالیت رسمی خود را از سال 1377 و با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز کرده است.

ادامه >>تلنگر
از معمولي به عالي
 

پاورپوينت تلنگر در جمع اعضاي محترم پرشين تيم در دوره‌ي آموزشي تعالي فردي ارائه شده است. اين دوره پيش نياز دوره‌ي تعالي سازماني است. پرورش بازاریابان لکوموتیو و پرورش مدیران لکوموتیو از اهداف اين دوره براي اعضاي پرشین تیم است.

ادامه >>ترکيه، خيز آينده از کودتاي امروز
 
نويسنده: صادق پيوسته


کودتای نافرجام ترکیه تقریبا همه را غافلگیر کرد. سخن اصلی ما در مورد یکی از پیامدهای عمده‌ی این کودتا است که از نوع کنترل همین غافلگیری و شکل فرونشاندن کودتا بر می‌خیزد اما لازم است پیش از آن، به نکاتی مهم اشاره کنیم. در موضع‌گیری‌های لرزان و چندگانه‌ی اغلب کشورها از آغاز کودتا تا کنون، می‌توان غافلگیری را نشان داد گرچه همه سعی کرده‌اند با توجیه‌های مختلف، موضع خود را مشخص و ثابت نشان دهند. این غافلگیری و لرزانی نه تنها از کمبود برخی اطلاعات ضروری و پشت‌پرده بلکه از بحران اطلاعات بود یعنی میزان دانسته‌های تحلیلگران سیاسی رسمی و غیررسمی، بیش از حد و حاوی نشانه‌های متضاد بود. حرکت‌های دولت ترکیه و کودتاگران از سویی و آشکار نبودن حمایت از کودتاگران از سوی دیگر به این وضعیت دامن زد به‌طوری که در کمتر از یک روز پس از آغاز و شکست زودهنگام کودتا، تقریبا همه از آن اعلام برائت کردند و احزاب مخالف نیز در کنار اردوغان ایستادند و کار به جایی رسید که بسیاری از تحلیل‌ها، از کودتای ساختگی اردوغان علیه خودش سخن ‌گفتند.

ادامه >>ت مثل تعالي؛ ل مثل لکوموتيو
 
نويسنده: ع. ملکي‌فر


واژه‌هایی چون «نمی‌توانم»، «نمی‌شود» و «این غیرممکن است» تنها در فرهنگ لغات انسان‌های معمولی یافت می‌شوند! برای انسان‌های برتر و متعالی این واژه‌ها بی‌معنی است.

ادامه >>


:Mass production of fiends
Toward a recognition of advanced production line of Daesh
 
نويسنده: صادق پيوسته


Fiendish people will pour out of every corner of the earth and won’t leave any safe place on the world. This is the beginning of an Islamic prophecy of the Armageddon. In this myth, by polluting the earth with the worst ignorance, it will be ready for the savior, so he can cleanse the earth from this unholiness, which is deceiving ignorant people by the shell of the religion and committing the most horrifying crimes by the name of the religion. Some crimes like the terroristic savagery of Daesh in France, have represented the world before the savior (Better to call it Daesh not ISIS, because it’s not an actual state with nation).

ادامه >>
 

شماره صفحه :

صفحه بعد >>

صفحه ۱ از ۱۴
   

 ۱۳۸۳© انديشكده صنعت و فناوري (آصف)
كليه حقوق براي انديشكده صنعت و فناوري محفوظ است.
طراحي سايت: آذرتاش پويا

 شرکت ايده‌پويان شريف